+420 606 819 600 info@legeartisacademy.cz

Naši partneři

S kým rádi spolupracujeme

Skvělých úspěchů málokdo dosáhne sám. A proto spolupracujeme s dalšími profesionály, aby naše výsledky a servis byl co nejlepší.

Alfa Rescue

Veškeré pomůcky nakupujeme zásadně u kluků z Alfy.

Jsme obchod jako každý jiný a přesto se snažíme být jiní. Nás prostě baví „záchranařství“ a proto se neustále snažíme nacházet nové produkty u nás i ve světě, které vyzkoušíme a když je shledáme kvalitní tak je díky našemu e shopu můžeme přiblížit i vám. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, rádi a ochotně vám pomůžeme na základě našich dlouhodobých zkušeností na trhu.

Na naši prodejně v Praze lze rovněž pohodlně vyzvednout osobní odběr vytvořený v obchodě internetovém

https://www.alfarescue.cz/

Kapr Divers

Profesionalita, spolehlivost, přátelství. Kdokoliv budete uvažovat o potápění, tak s Kapr Divers nelze udělat chybu​.

Do potápění i výuky dáváme celé srdce. Je to náš svět, o který se s vámi velice rádi podělíme. Postaráme se o to, abyste se cítili bezpečně a dobře se bavili. Potápěčskou kvalifikaci chcete získat proto, abyste mohli cestovat, potápět se, poznávat nová místa a potkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. V tom všem vám pomůžeme.

https://www.kaprdivers.cz/

Improve academy

Zlepšuj se, studuj, zdokonaluj sám sebe a pomáhej na cestě za lepším já i ostatním. S lidmi od Improve to půjde velmi jednoduše.

​Navštěvují nás i lidé, kteří si cvičí pro sebe, ale nechtějí platit za trenéry, protože s nimi měli v minulosti špatnou zkušenost. Naše kurzy naučí každého pracovat samostatně. Jinak to nejde, tím, že máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, si úspěšný absolvent může založit živnost. Proto máme vysoké nároky. Nemůžeme si dovolit, aby naši trenéři lidem víc ubližovali, než pomáhali.“

https://www.improveacademy.cz/

Dejme dětem šanci

Správná věc. Neuvěřitelná parta potřeštěných ženských se srdcem na správném místě. S DDŠ spolupracujeme  od počátku a jsme na to hrdí.

Mezi námi žijí děti, které nemohou vyrůstat se svými rodiči. Jejich rodiče se o ně nemohou, neumějí nebo nechtějí starat. V nejhorších případech jejich péče děti přímo ohrožuje. Většina dětí, které vyrůstají v dětských domovech, byla svým rodičům soudně odebrána, některé odešly na vlastní žádost! Při odchodu z dětského domova jsou sice formálně dospělí, ale fakticky jsou to pořád děti. Nemají zázemí, neznají příklad fungující rodiny, nemají kam jít, jsou odkázány jen samy na sebe.

My v DEJME DĚTEM ŠANCI jsme se rozhodli dětem a mladým lidem z dětských domovů přípravu a vstup do samostatného života co nejvíce ulehčit. Projekty naší organizace poskytují komplexní pomoc dětem. Pomáháme dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Hledáme pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazujeme do našich projektů děti, pro které je vaše podpora potřebná.

https://www.dejmedetemsanci.cz/